Usługa utrzymywania aktualnej treści dokumentacji związanej z ochroną danych osobowych

W związku z przyjęciem w dniu 14 kwietna 2016 roku przez Parlament Europejski Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (czytaj więcej) musimy przygotować się na czekające nas zmiany oraz dostosować do nich dokumenty związane z ochroną danych osobowych, przede wszystkim zaktualizować Politykę Bezpieczeństwa. Dodatkowo, zmiany w zapisach polskiego prawa również skutkują koniecznością ciągłego sprawdzania zgodności dokumentacji związanej z ochroną danych osobowych, która funkcjonuje w naszej organizacji. Bieżące sprawdzanie zmian przepisów, które mogą wpływać na ochronę danych osobowych jest czasochłonne i nie zawsze jesteśmy w stanie „wychwycić wszystkie kluczowe dla nas informacje.

Proponujemy Państwu usługę utrzymywania aktualnej dokumentacji związanej z ochroną danych osobowych (polityka bezpieczeństwa i inne dokumenty z nią powiązane) – bieżące dostarczanie informacji na temat zmian przepisów prawnych dotyczących ochrony danych osobowych. Gwarantujemy, że dostaną Państwo od nas informację o najnowszych nowelizacjach, które wymagać będą zmian w Polityce Bezpieczeństwa w Państwa organizacji oraz będą zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.

Korzyści:
• posiadanie możliwie najwyższego poziomu ochrony danych osobowych;
• pewność i bezpieczeństwo, że dokumentacja związana z ochroną danych osobowych jest zgodna z najnowszymi zmianami prawnymi;
• oszczędność czasu;
• uniknięcie odpowiedzialności, w tym również finansowej związanej z niedostosowaniem się do nowych przepisów.

Koszt:
300 złotych netto miesięcznie za usługę utrzymywania aktualnej treści dokumentacji związanej z ochroną danych osobowych w Państwa organizacji.

Zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty zakupu szablonu Polityki Bezpieczeństwa i całej dokumentacji z nią związanej, dzięki czemu będą Państwo mieli możliwość w tej samej cenie (300 zł netto) otrzymywać nie tylko informacje na temat zmian, ale również na bieżąco aktualizowane gotowe szablony dokumentacji.