Pakiet szablonów Polityki Bezpieczeństwa i jej dokumentacji

Posiadanie Polityki Bezpieczeństwa oraz zapewnienie bezpieczeństwa informacji powinno być nie tylko obowiązkiem prawnym, ale przede wszystkim potrzebą i normą każdej organizacji, która zbiera i przetwarza dane osobowe swoich klientów. Polityka Bezpieczeństwa powinna być zbiorem przyjętych w danej organizacji założeń, reguł i praw dotyczących ochrony, zarządzania i dystrybucji danych osobowych. Oferujemy Państwu zakup przygotowanego przez naszą Fundację zestawu zawierającego szablon Polityki Bezpieczeństwa i szablony całej dokumentacji z nią związanej.

Co nas wyróżnia?
Nasza Polityka Bezpieczeństwa opracowana została przez prawników na podstawie ich zaangażowania, wieloletniego praktycznego doświadczenia oraz elastyczności w zrozumieniu potrzeb klientów.
Zakupując oferowane szablony dokumentacji Polityki Bezpieczeństwa zdobędą Państwo gwarancję, że Państwa dokumentacja będzie aktualna i zgodna z polskimi i europejskimi normami prawnymi. Nasz produkt w całości pokrywa zapotrzebowanie na niezbędną dokumentację.

Oferta zawiera szablony następujących dokumentów:
1. Polityka Bezpieczeństwa
2. Uchwała zarządu o przyjęciu polityki bezpieczeństwa oraz powołania ABI i ASI
3. Instrukcja zarządzania systemem informatycznym
4. Ewidencja osób upoważnionych do przetwarzania danych osobowych
5. Upoważnienie do przetwarzania danych osobowych
6. Rejestr zbiorów danych osobowych
7. Rejestr tworzenia kopii
8. Wykazy – obszary, zbiory, przepływy

Za ile?
Koszt zakupu pakietu szablonów dokumentów, który wystarczy dostosować do swojej organizacji wynosi 1000 złotych netto.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą Usługi utrzymywania aktualnej treści Polityki Bezpieczeństwa i innych dokumentów na stronie internetowej.